Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm)

Producent
Adler
Kod producenta
CR 7421
EAN
5902934832601
  • Moc: 60 W
  • Odłączany przewód: Tak
  • Opóźniony start timera: Tak
Pełna specyfikacja

155 złnetto190,65 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CR 74215902934832601155 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Moc: 60 W
  • Odłączany przewód: Tak
  • Opóźniony start timera: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
60 W
Model
Koc elektryczny
Zmywalny
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Poliester, Wełna syntetyczna
Typ ekranu
LCD
Liczba osób
2 os.
Odłączany przewód
Tak
Szerokość produktu
1800 mm
Głębokość produktu
1600 mm
Napięcie wejściowe AC
230 V
Opóźniony start timera
Tak
Ilość ustawień ciepła
8
Częstotliwość wejściowa
50 / 60 Hz
Podświetlenie wyświetlacza
Tak
Maksymalna temperatura prania
30 °C
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Adler Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem CR 7421 (1600mm, 1800mm)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Adler

    Mini lodówka AD 8084w biała

    • Rodzaj sterowania: Przyciski
    • Typ produktu: Lodówka
    • Kolor produktu: Biały

    145 złnetto178,35 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Mini lodówka z lustrem AD 8085

    • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
    • Zawias drzwiczek: Prawy
    • Liczba półek w lodówce: 1

    145 złnetto178,35 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Pralka turystyczna CAMRY CR 8054

    • Typ ładowania: Od góry
    • Umiejscowienie urządzenia: Przenośne (umieszczenie)
    • Zawias drzwiczek: W górę

    165 złnetto202,95 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego