Adler Warnik CAMRY CR 1267

Producent
Adler
Kod producenta
CR 1267
EAN
5908256839236
  • Materiał obudowy: Stal nierdzewna
  • Funkcja utrzymywania temperatury: Tak
  • Typ kontroli: Przyciski, Obrotowy
Pełna specyfikacja

220 złnetto270,60 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Adler Warnik CAMRY CR 1267: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CR 12675908256839236220 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Materiał obudowy: Stal nierdzewna
  • Funkcja utrzymywania temperatury: Tak
  • Typ kontroli: Przyciski, Obrotowy

Pełna specyfikacja

Moc
980 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ ekranu
Nie
Typ kontroli
Przyciski, Obrotowy
Bezprzewodowy
Nie
Waga produktu
1,92 kg
Kolor produktu
Czarny, Stal nierdzewna
Lampka kontrolna
Tak
Zamykane wieczko
Tak
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Zdejmowalna pokrywa
Tak
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Pokrywa na zawiasach
Tak
Regulowany termostat
Nie
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Pojemność zbiornika na wodę
8,8 l
Funkcja utrzymywania temperatury
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Adler Warnik CAMRY CR 1267 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Adler Warnik CAMRY CR 1267?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Adler Warnik CAMRY CR 1267?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Adler Warnik CAMRY CR 1267 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Adler Warnik CAMRY CR 1267?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Adler

    Dyspenser do wody AD 1356

    • Wyświetlacz LCD: Tak
    • Przypomnienie o usuwaniu kamienia: Tak
    • Bezpieczne w użyciu: Tak

    235 złnetto289,05 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Krajalnica CR 4702 (200W; kolor jasnoszary)

    • Wbudowany wyłącznik: Tak
    • Antypoślizgowe nóżki: Tak
    • Zdejmowalne ostrze: Tak

    205 złnetto252,15 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Młynek do kawy AD 4450

    • Wyjmowany pojemnik na ziarna: Tak
    • Materiał młynka: Stal nierdzewna
    • Typ produktu: Młynek

    205 złnetto252,15 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Żelazko parowe AD 5054

    • Ciągły strumień pary: 65 g/min
    • Stopa żelazka: Płyta ceramiczna
    • System antywapienny Anti-Calc: Tak

    203 złnetto249,69 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego