Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy

Producent
Aecooly
Kod producenta
PF01-BEIGE
EAN
6977924930345
  • Typ kontroli: Przyciski
  • Siatka ochronna: Nie
  • Materiał obudowy: ABS, ABS, Poliwęglan (PC)
Pełna specyfikacja

28 złnetto34,44 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
PF01-BEIGE697792493034528 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ kontroli: Przyciski
  • Siatka ochronna: Nie
  • Materiał obudowy: ABS, ABS, Poliwęglan (PC)

Pełna specyfikacja

Model
Wentylator
Gwarancja
24 miesiące
Czas pracy
24 godz
Typ kontroli
Przyciski
Przeznaczenie
Przenośny
Waga produktu
107 g
Kolor produktu
101 Beżowy
Poziom hałasu
55 dB
Siatka ochronna
Nie
Rodzaj zasilania
Akumulatorowe
Materiał obudowy
ABS, ABS, Poliwęglan (PC)
Ilość prędkości
3
Wysokość produktu
124 mm
Regulacja wysokości
Tak
Szerokość produktu
46 mm
Głębokość produktu
275 mm
Pojemność akumulatora
2000 mAh

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Aecooly Pocket 01 Składany wentylator ręczny, beżowy?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.