Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411

Producent
Apple
Kod producenta
2QMGD83ZD/A
  • Przekątna ekranu: 6,7"
  • Rozdzielczość ekranu: 1284 × 2778
  • Jasność: 800 cd/m²
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
2QMGD83ZD/AbrakZapytaj o cenęDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przekątna ekranu: 6,7"
  • Rozdzielczość ekranu: 1284 × 2778
  • Jasność: 800 cd/m²

Pełna specyfikacja

NFC
Tak
Waga
0,228 kg
Kolor
Srebrny
Seria
iPhone 12 Pro Max
Wi-Fi
Wi-Fi 6
Funkcje
Odporna na odciski palców powłoka oleofobowa, Obsługa wyświetlania wielu języków i znaków jednocześnie, Szeroki kolorowy wyswietlacz (P3), Wyświetlacz True Tone, HDR, Ekran XDR Super Retina, 1200 maksymalna ostrość…
Kontrast
2 000 000:1
Procesor
Apple A14 Bionic
Złącze
Oświetlenie
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Gwarancja
12 miesięcy
Jasność
800 cd/m²
Karta SIM
Dual Sim
Materiał
Szkło, Aluminium
Nawigacja
GPS, GLANS, iBeacon, Cyfrowy kompass, BeiDou, Galileo, QZSS, Wi-Fi, Komórkowy
Konstrukcja
Monoblok
Typ karty SIM
Nano-SIM + eSIM
Aparat przedni
12 Mpix
Rozdzielczość
12 Mpixeli + 12 Mpixeli + 12 Mpixeli
Nagrywanie wideo
3840 × 2160
Sieci komórkowe
EDGE, GSM, UMTS, HSPA+, DC-HSDPA, FDD-LTE, TD-LTE, 5G
Przekątna ekranu
6,7"
System operacyjny
iOS
Gęstość pikseli
458 ppi
Pamięć wewnętrzna
128 GB
Rozdzielczość ekranu
1284 × 2778
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
78,1 × 160,8 × 7,4 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Silver, Model A2411?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt odnowiony.