Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA

Producent
Beko
Kod producenta
HILW64225SW
EAN
8690842128141
  • Rozmiar szerokości płyty: 60 cm
  • Rodzaj płyty grzejnej: Gazowa
  • Liczba palników/stref gotowania: 4 strefy
Pełna specyfikacja

765 złnetto940,95 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
HILW64225SW8690842128141765 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Rozmiar szerokości płyty: 60 cm
  • Rodzaj płyty grzejnej: Gazowa
  • Liczba palników/stref gotowania: 4 strefy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Palnik woka
Tak
Typ kontroli
Obrotowy
Kolor produktu
Biały
Moc palnika wok
5000 W
Liczba palników
4 stref(y)
Wysokość produktu
46 mm
Pozycja palnika woka
Lewy
Szerokość produktu
580 mm
Zapłon elektroniczny
Tak
Głębokość produktu
510 mm
Rodzaj płyty grzejnej
Gazowa
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Typ górnej powierzchni
Ceramika
Pozycja panelu sterowania
Górna prawa strona
Rozmiar szerokości płyty
60 cm
Umiejscowienie urządzenia
Wbudowane
Liczba płytek elektrycznych
0 stref(y)
Zabezpieczenie przed dziećmi
Nie
Liczba palników/stref gotowania
4 strefy
Materiał podtrzymujący naczynie
Żeliwo

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Beko Płyta gazowa HILW64225SW BIAŁA?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.