Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3

Producent
Bosch
Kod producenta
MUZ 5NV3
EAN
4242002815589
  • Kompatybilność: Bosch MUM5
  • Szerokość koszenia: 1,6 mm
  • Typ produktu: Przystawka do spaghetti
Pełna specyfikacja

264 złnetto324,72 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MUZ 5NV34242002815589264 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Kompatybilność: Bosch MUM5
  • Szerokość koszenia: 1,6 mm
  • Typ produktu: Przystawka do spaghetti

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Stal
Typ produktu
Przystawka do spaghetti
Kolor produktu
Chromowy
Kompatybilność
Bosch MUM5
Szerokość koszenia
1,6 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Bosch Nasadka do makaronu typu Spaghetti MUZ5NV3?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Bosch

    Robot kuchenny MCM 3200W

    • Typ kontroli: Obrotowy
    • Blender w zestawie: Tak
    • Regulacja prędkości: Tak

    261 złnetto321,03 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Odkurzacz BHN 16L akumulatorowy

    • Rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
    • Czas pracy: 40 min
    • Napięcie baterii: 14,4 V

    257 złnetto316,11 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Przystawka do lodów MUZS2EB do MUM Serie 2

    • Uchwyt(y): Tak
    • Pojemność miski: 0,55 l
    • Przygotowanie mrożonych jogurtów: Tak

    257 złnetto316,11 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Nasadka do makaronu Lasagne MUZ5NV1

    • Kompatybilność: Bosch MUM5
    • Materiały: Stal
    • Szerokość koszenia: 14 cm

    273 złnetto335,79 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego