Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253

Producent
Braun
Kod producenta
PL7253
EAN
7500435215213
  • Czujnik odcienia skóry: Tak
  • Końcówka do ciała: Tak
  • Kolor produktu: Biały, Różowy złoty
Pełna specyfikacja

1 569 złnetto1 929,87 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
PL725375004352152131 569 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Czujnik odcienia skóry: Tak
  • Końcówka do ciała: Tak
  • Kolor produktu: Biały, Różowy złoty

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Kolor produktu
Biały, Różowy złoty
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Końcówka do ciała
Tak
Technologia depilacji
Intensywne światło impulsowe (IPL)
Czujnik odcienia skóry
Tak
Liczba poziomów intensywności
10
Precyzyjna końcówka (do twarzy)
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Braun

    Depilator PL7432

    Kolor produktu: Różowy, Biały zamiast Biały, Różowy złoty · 130 zł netto drożej

    1 699 złnetto2 089,77 zł brutto

  • Dostępny

    Braun

    Depilator IPL PL5221

    Kolor produktu: Biały, Złoty zamiast Biały, Różowy złoty · 164 zł netto taniej

    1 405 złnetto1 728,15 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Braun Depilator Skin i-expert Smart IPL PL7253?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Braun

    Depilator IPL Silk expert Pro 5

    • Regulacja intensywności: Tak
    • Liczba poziomów intensywności: 10
    • Ilość trybów: 3

    1 181 złnetto1 452,63 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Braun

    Golarka elektryczna 9615s Grey Shaver

    • Typ wyświetlacza: LED
    • Materiał ostrza: Stal nierdzewna
    • Precyzyjny trymer: Tak

    1 138 złnetto1 399,74 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Braun

    Golarka Series 9 Pro 9577CC

    • Praca na mokro i sucho: Tak
    • Elektroniczny wyłącznik: Tak
    • Minimalna długość brody: 0,05 mm

    1 122 złnetto1 380,06 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego