Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew
- Producent
- Braun
- Kod producenta
- D103
- EAN
- 8700216297257
- Gwarancja 12 miesięcy
77 złnetto94,71 zł brutto
Średnia dostępność
Dostawa następnego dnia roboczego
Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.
| MPN | EAN | Cena netto | Dostępność |
|---|---|---|---|
| D103 | 8700216297257 | 77 zł netto | Dostępny |
Specyfikacja. Parametry modelu.
Najważniejsze parametry
- Gwarancja 12 miesięcy
Pełna specyfikacja
- Gwarancja
- 12 miesięcy
Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.
Usługi do tego sprzętu. Gwarancja, finansowanie i płatności.
Rozszerzenia gwarancji
Rozszerzenia gwarancji producenta dodajemy do oferty razem ze sprzętem. Naprawy wykonuje serwis producenta.
Gwarancje i serwisLeasing sprzętu IT
Koszt możesz rozłożyć w czasie. Decyzję o finansowaniu podejmuje firma leasingowa, warunki przedstawiamy w ofercie.
Jak działa leasingLimit kupiecki
Stali klienci kupują z odroczoną płatnością w ramach limitu. Decyzję podejmujemy indywidualnie.
Wniosek o limit
Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.
Czy kupię Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew na fakturę VAT?
Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.
Kiedy dostanę Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew?
Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.
Kto realizuje gwarancję na Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew?
Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.
Czy mogę kupić Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew w ramach limitu kupieckiego?
Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.
Jak szybko dostanę ofertę na Braun Szczoteczka elektryczna kids Oral-b D103 Król Lew?
Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.
Podobne modele. AGD.
- Dostępny
Braun
Szczoteczka elektryczna Oral-b Pro Junior Green
- Przeznaczenie: Dziecko
- Zalecany wiek (min): 6 lat
- Liczba trybów szczotkowania zębów: 3
123 złnetto151,29 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Braun
Szczoteczka elektryczna Oral-b Pro Junior Purple
- Sztywność włosia: Miękki
- Przeznaczenie: Dziecko
- Tryby czasu trwania timera: 2 min
123 złnetto151,29 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Braun
Oral-B szczoteczka elektr.Vitality Pro D103
- Przeznaczenie: Dorosły
- Kolor produktu: Biały, Niebieski, Czarny
- Liczba trybów szczotkowania zębów: 3
126 złnetto154,98 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Braun
Blender ręczny MQ30201
- Miękki uchwyt: Tak
- Kolor produktu: Czarny, Stalowy satynowy
- Ergonomiczna konstrukcja: Tak
128 złnetto157,44 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego






