Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2)

Producent
Canyon
Kod producenta
CNS-HKB2
EAN
5291485002558
  • Przewodowa USB
  • 104 klawisze, membranowa
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CNS-HKB25291485002558Zapytaj o cenęZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przewodowa USB
  • 104 klawisze, membranowa
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Kolor
Czarny
Model
HKB-2
Format
Full-Size
Funkcje
Czekoladowy desig klawiszy, Side LED lighting, Ultra slim
Gwarancja
24 miesiące
Interfejs
USB
Zgodność
Mac OS, Windows
Typ klawiszy
Membrana
Łączność
Przewodowa
Liczba klawiszy
104
Długość kabla
1,5 m

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Canyon

    Klawiatura HKB-W03

    Łączność: Bezprzewodowa zamiast Przewodowa · Dostępny od ręki

    80,49 złnetto99,00 zł brutto

  • Dostępny

    Canyon

    Klawiatura KB-1

    Funkcje: Konstrukcja odporna na zalanie, 6KRO · Dostępny od ręki

    Promocja −5 %30 złnettoCena regularna: 31,71 zł36,90 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Canyon Ultra slim keyboard with side LED lights (CNS-HKB2)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Klawiatury i myszy.

  • Dostępny

    Canyon

    Klawiatura KB-W01

    • Bezprzewodowa 2,4 GHz
    • 105 klawiszy, membranowa
    • Odporna na zalanie

    Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    keyboard HKB-20 EN/ES Velvet Wired Black

    • Przewodowa USB
    • 104 klawisze, podpórka pod nadgarstki
    • Gwarancja 24 miesiące

    35 złnetto43,05 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego