Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM

Producent
Eldom
Kod producenta
ST1000
EAN
5908277380069
  • Powłoka nieprzywierająca: Tak
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Moc: 1450 W
Pełna specyfikacja

150 złnetto184,50 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
ST10005908277380069150 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Powłoka nieprzywierająca: Tak
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  • Moc: 1450 W

Pełna specyfikacja

Moc
1450 W
Gwarancja
24 miesiące
Średnica
32 cm
Napięcie wejściowe AC
230 V
Powłoka nieprzywierająca
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 - 60 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Eldom URZADZENIE DO PIZZY ST1000 PIZZO 1450W ŚREDNICA PŁYT 32 CM?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.