Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski)

Producent
Esperanza
Kod producenta
EKT003B
EAN
5901299930281
  • Schowek na przewód sieciowy: Tak
  • Funkcja rozmrażania: Tak
  • Ilość gniazd: 2
Pełna specyfikacja

36 złnetto44,28 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
EKT003B590129993028136 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Schowek na przewód sieciowy: Tak
  • Funkcja rozmrażania: Tak
  • Ilość gniazd: 2

Pełna specyfikacja

Moc
750 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Pokrętło
Liczba kromek
2 kaw.
Ilość gniazd
2
Kolor produktu
Niebieski
Poziomy opiekania
7
Głęboka kieszeń
Nie
Funkcja podgrzewania
Tak
Funkcja rozmrażania
Tak
Przycisk Stop/Anuluj
Tak
Antypoślizgowe nóżki
Tak
Napięcie wejściowe AC
220-240 V
Wyjmowana taca na okruszki
Tak
Schowek na przewód sieciowy
Tak
Automatyczny mechanizm pop-up
Tak
Nienagrzewająca się obudowa
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Esperanza Toster Smiley EKT003B (750W; kolor niebieski)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.