Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET)

Producent
Gorenje
Kod producenta
D2HNE7D/PL
EAN
3838783077066
  • Typ ładowania: Od przodu
  • Typ kontroli: Dotyk, Obrotowy
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak
Pełna specyfikacja

1 491 złnetto1 833,93 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
D2HNE7D/PL38387830770661 491 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ ładowania: Od przodu
  • Typ kontroli: Dotyk, Obrotowy
  • Wbudowany wyświetlacz: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
700 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Dotyk, Obrotowy
Waga produktu
41 kg
Kolor produktu
Biały
Typ ładowania
Od przodu
Programy suszenia
Dziecięcy, Koszule, Sport, Syntetyk, Bawełna, Automatyczna, Delikatne, Wełna, Szybki, Program czasowy, Pościel, Poduszka
Wysokość produktu
845 mm
Szerokość produktu
595 mm
Głębokość produktu
470 mm
Pojemność znamionowa
7 kg
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Opóźniony start timera
Tak
Umiejscowienie urządzenia
Wolnostojące
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Klasa wydajności energetycznej
D

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Gorenje Suszarka do bielizny D2HNE7D/PL (OUTLET)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Gorenje

    Okap WHT66236B

    • Średnica przyłącza odprowadzającego dym: 15 cm
    • Długość przewodu: 1 m
    • Silnik: Capacitor motor

    1 562 złnetto1 921,26 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Gorenje

    Chłodziarko-zamrażarka NRK6202EBXL4

    • Typ wyświetlacza: LED
    • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
    • Regulowane półki: Tak

    1 568 złnetto1 928,64 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego