Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D

Producent
Kingston
Kod producenta
KSM32RD4/64HD
EAN
740617348200
  • DDR4-3200, RDIMM
  • ECC Registered, CL22
  • Gwarancja dożywotnia
Pełna specyfikacja

Promocja −5 %5 282 złnettoCena regularna: 5 560,16 zł6 496,86 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KSM32RD4/64HD74061734820064 GB DDR4-32005 282 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • DDR4-3200, RDIMM
  • ECC Registered, CL22
  • Gwarancja dożywotnia

Pełna specyfikacja

Moduł
DIMM 288-pin
Funkcje
Registered, Dual Rank, ODT, SPD EEPROM
Gwarancja
Dożywotnia
Napięcie
1,2 V
Pojemność
64 GB
Typ pamięci
DDR4 SDRAM
Przeznaczenie
Serwer
Opóźnienie CAS
CL22
Korekcja błędów
ECC
Taktowanie pamięci
3200 MHz (PC4-25600)

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 2Rx4 Hynix D?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Pamięć RAM.