Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4

Producent
Kingston
Kod producenta
KTD-PE432S4/32G
EAN
740617308730
  • DDR4-3200, RDIMM
  • ECC Registered, CL22
  • Do serwerów Dell
Pełna specyfikacja

Promocja −5 %2 664 złnettoCena regularna: 2 804,07 zł3 276,72 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KTD-PE432S4/32G74061730873032 GB DDR4-32002 664 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • DDR4-3200, RDIMM
  • ECC Registered, CL22
  • Do serwerów Dell

Pełna specyfikacja

Moduł
DIMM 288-pin
Funkcje
Registered, Single Rank
Gwarancja
Dożywotnia
Napięcie
1,2 V
Pojemność
32 GB
Typ pamięci
DDR4 SDRAM
Przeznaczenie
Serwer, Inny
Opóźnienie CAS
CL22
Korekcja błędów
ECC
Taktowanie pamięci
3200 MHz (PC4-25600)

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kingston DRAM Server Memory 32GB DDR4-3200MT/s Reg ECC Module 1Rx4?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Pamięć RAM.