Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE

Producent
Kingston
Kod producenta
KSM32SED8/16HE
EAN
740617348811
  • DDR4-3200, SO-DIMM
  • ECC
  • Gwarancja 60 miesięcy
Pełna specyfikacja

837 złnetto1 029,51 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
KSM32SED8/16HE74061734881116 GB DDR4-3200837 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • DDR4-3200, SO-DIMM
  • ECC
  • Gwarancja 60 miesięcy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
60 miesięcy
Profil SPD
Tak
Korekcja ECC
Tak
Pamięć RAM
16 GB
Przeznaczenie
Serwer
Standard JEDEC
Tak
Rodzaj pamięci
260-pin SO-DIMM
Opóźnienie CAS
22
Ranking pamięci
2
Typ pamięci RAM
DDR4
Ustawienie trybu
2048M x 72
Czas cyklu wiersza
45,75 ns
Napięcie pamięci
1.2 V
Wysokość produktu
30 mm
Szerokość produktu
69,6 mm
Głębokość produktu
3,7 mm
Typ pamięci buforowej
Unregistered (unbuffered)
Czas aktywności wiersza
32 ns
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 85 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-55 - 100 °C
Układ pamięci (moduły x rozmiar)
1 x 16 GB
Programowalne napięcia zasilania (VPP)
2,5 V
Szybkość przesyłania danych pamięci
3200 MT/s

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Hynix E 3200MHz PC4-25600 KSM32SED8/16HE?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Pamięć RAM.

  • Dostępny

    Kingston

    DDR4 16GB 3200MT/s CL22 DIMM

    • DDR4-3200, UDIMM
    • Do serwerów i stacji roboczych
    • Przeznaczenie: PC/serwer

    949 złnetto1 167,27 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Kingston

    DDR4 SODIMM 16GB 3200MHz CL22 1Rx8

    • DDR4-3200, SO-DIMM
    • Do serwerów i stacji roboczych
    • Korekcja ECC: Nie

    958 złnetto1 178,34 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego