Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l

Producent
Kitchenaid
Kod producenta
5KSM175PSEOB
EAN
5413184120634
  • Kolor panelu sterowania: Stal nierdzewna
  • Ilość prędkości: 10
  • Zdejmowalna misa: Tak
Pełna specyfikacja

2 056 złnetto2 528,88 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
5KSM175PSEOB54131841206342 056 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Kolor panelu sterowania: Stal nierdzewna
  • Ilość prędkości: 10
  • Zdejmowalna misa: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
300 W
Model
Mikser stojący
Silnik
AC
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Dźwignia
Waga produktu
11 kg
Kolor produktu
Czarny, Stal nierdzewna
Funkcje miksera
Ubijanie, ugniatanie, miksowanie
Zdejmowalna misa
Tak
Materiał obudowy
Cynk
Pojemność miski
4,8 l
Długość przewodu
1,06 m
Ilość prędkości
10
Szybkość obrotowa
220 RPM
Wysokość produktu
360 mm
Szerokość produktu
240 mm
Regulacja prędkości
Tak
Głębokość produktu
370 mm
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Kolor panelu sterowania
Stal nierdzewna
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Materiał wykonania miski
Stal nierdzewna
Częstotliwość wejściowa AC
50 / 60 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Kitchenaid Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEOB 4,8l?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Kitchenaid

    Robot kuchenny Artisan 5KSM175PSEER (300W)

    • Silnik: AC
    • Długość przewodu: 1,45 m
    • Typ kontroli: Dźwignia

    2 045 złnetto2 515,35 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Kitchenaid

    Robot kuchenny 5KSM175PSEJP

    • Gwarancja 24 miesiące

    2 012 złnetto2 474,76 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Kitchenaid

    Robot kuchenny 5KSM60SPXEAC

    • Kolor produktu: Kremowy
    • Pojemność miski: 5,6 l
    • Funkcje miksera: Ubijanie, ugniatanie, miksowanie

    2 148 złnetto2 642,04 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego