Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45)

Producent
Lanberg
Kod producenta
PPU6-1048-B
EAN
5901969404043
  • Pojemność stelaża: 1U
  • Materiały: Metal
  • Kolor produktu: Czarny
Pełna specyfikacja

130 złnetto159,90 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
PPU6-1048-B5901969404043130 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pojemność stelaża: 1U
  • Materiały: Metal
  • Kolor produktu: Czarny

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Materiały
Metal
Waga produktu
1,35 kg
Kolor produktu
Czarny
Wysokość produktu
44,5 mm
Pojemność stelaża
1U
Szerokość produktu
102 mm
Głębokość produktu
445 mm
Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych)
48

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Lanberg Patch panel PPU6-1048-B (1U; kat. 6; 48xRJ-45)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria sieciowe.