Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA

Producent
Lexar
Kod producenta
LNS100-2TRB
EAN
843367120758
  • 2,5", SATA III
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

Promocja −5 %1 660 złnettoCena regularna: 1 747,15 zł2 041,80 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
LNS100-2TRB8433671207582 TB1 660 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 2,5", SATA III
  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Lexar Dysk SSD NS100 2TB 2,5” SATA?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Dyski SSD.

  • Dostępny

    Lexar

    SL600 2000GB [2TB] USB-C 3.2 2x2 Gen.2 (20Gb/s)

    • Odczyt do 2000 MB/s, zapis do 2000 MB/s
    • Gwarancja 60 miesięcy
    • Format: Przenośny

    Promocja −5 %1 389 złnettoCena regularna: 1 462,6 zł1 708,47 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Lexar

    Dysk SSD NM990 1TB M.2 NVMe PCI Gen5 14000/7500

    • M.2 2280
    • Gwarancja 60 miesięcy
    • Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)

    Promocja −5 %1 305 złnettoCena regularna: 1 373,17 zł1 605,15 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Lexar

    Dysk SSD NM990 2TB M.2 NVMe PCI Gen5 14000/10000

    • M.2 2280
    • Gwarancja 60 miesięcy
    • Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)

    Promocja −5 %2 085 złnettoCena regularna: 2 194,31 zł2 564,55 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Lexar

    Dysk SSD NM1090 Pro 2TB Gen5 14000/13000

    • M.2 2280
    • Gwarancja 60 miesięcy
    • Prędkość odczytu z nośnika: 14000 MB/s

    Promocja −5 %2 146 złnettoCena regularna: 2 259,35 zł2 639,58 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego