Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ

Producent
Msi
Kod producenta
306-7G27R21-JA4
EAN
4711377293167
  • Ilość zatok 3.5": 1
  • Ilość zatok 2,5 ": 4
  • Boczne okno: Tak
Pełna specyfikacja

348 złnetto428,04 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
306-7G27R21-JA44711377293167348 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Ilość zatok 3.5": 1
  • Ilość zatok 2,5 ": 4
  • Boczne okno: Tak

Pełna specyfikacja

Model
PC
Układ
Midi Tower
Gwarancja
24 miesiące
Boczne okno
Tak
Przeznaczenie
Gaming
Typ dysku SSD
2.5"
Kolor produktu
Czarny
Wejście audio
Tak
Ilość zatok 3.5"
1
Ilość zatok 2,5 "
4
Wysokość produktu
518 mm
Szerokość produktu
235 mm
Głębokość produktu
485 mm
Maksymalna długość PSU
20 cm
Liczba slotów rozszerzeń
7
Ramka combo na dysk HDD/SSD
Tak
Liczba wewnętrznych zatok 3,5"
1
Zainstalowane wentylatory tylne
1x 120 mm
Obsługiwany typ płyty głównej
ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
Przycisk Włączania/wyłączania
Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon
Tak
Zainstalowane wentylatory przednie
2x 160 mm
Maksymalna długość kart graficznych
40 cm
Obsługiwane rozmiary dysków twardych
2.5, 3.5"
Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych
120 mm
Maksymalna ilość wentylatorów dolnych
1
Maksymalna ilość wentylatorów tylnych
1
Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych
360 mm, 120, 240
Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych
120, 280, 360 mm, 240 mm, 140
Maksymalna ilość wentylatorów bocznych
2
Maksymalna ilość wentylatorów górnych
3
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich
360 mm, 240, 120, 140, 280
Maksymalna ilość wentylatorów przednich
3
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora
16,5 cm
Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych
120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych
120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych
120
Obsługiwana średnica wentylatorów górnych
140 mm, 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów przednich
120, 140 mm, 160 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
2
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C
1

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Msi Obudowa MPG VELOX 300R PZ?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    Msi

    Płyta główna PRO H810M-B

    • Procesor: Intel Core Ultra (Series 2)
    • Producent procesora: Intel
    • Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)

    363 złnetto446,49 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Obudowa MAG PANO M100R PZ

    • Boczne okno: Tak
    • Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 17,5 cm
    • Kolor podświetlenia: Wielokolorowy

    332 złnetto408,36 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Obudowa MAG PANO 100R PZ

    • Obsługiwany typ płyty głównej: micro ATX, Mini-ITX, ATX
    • Materiały: Szkło, Stal, Plastik
    • Przeznaczenie: Gaming

    366 złnetto450,18 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Msi

    Karta graficzna GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC

    • Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany
    • Rdzenie CUDA: 384
    • Technologia CUDA: Tak

    368 złnetto452,64 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego