Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665

Producent
Natec
Kod producenta
NSL-1665
EAN
5901969426359
  • Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
  • Styl noszenia: Nagłowny
  • Długość kabla: 2 m
Pełna specyfikacja

20 złnetto24,60 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
NSL-1665590196942635920 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
  • Styl noszenia: Nagłowny
  • Długość kabla: 2 m

Pełna specyfikacja

Bluetooth
Nie
Gwarancja
24 miesiące
Impedancja
32 Ω
Typ produktu
słuchawki z mikrofonem
Styl noszenia
Nagłowny
Typ mikrofonu
Na wysięgniku
Kolor produktu
Czarny
Rodzaj magnesu
Neodym
Złącze 2,5 mm
Nie
Złącze 3,5 mm
Tak
Długość kabla
2 m
Połączenie USB
Nie
Rodzaj sterowania
Na przewodzie
Pasmo przenoszenia
20 - 20000 Hz
Złącza 2x 3,5 mm
Nie
Czułość mikrofonu
-58 dB
Sposób łączności
Przewodowy
Średnica głośnika
4 cm
Typ kierunku mikrofonu
Wielokierunkowy
Częstotliwość mikrofonu
30 - 16000 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Natec SŁUCHAWKI NAUSZNE CANARY GO Z MIKROFONEM (1X MINIJACK 4-PIN) NSL-1665?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Słuchawki.

  • Dostępny

    Canyon

    Zestaw słuchawkowy HSC-1

    • Złącze 3,5 mm, kabel 2 m
    • Mikrofon na obrotowym ramieniu
    • Gwarancja 24 miesiące

    Promocja −7 %22 złnettoCena regularna: 23,58 zł27,06 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego