Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black

Producent
Noctua
Kod producenta
NH-D9L CH.BK.
EAN
9010018000481
  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Oświetlenie LED: Nie
  • Kolor podświetlenia: Brak
Pełna specyfikacja

280 złnetto344,40 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
NH-D9L CH.BK.9010018000481280 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Oświetlenie LED: Nie
  • Kolor podświetlenia: Brak

Pełna specyfikacja

Model
Wentylator
Gwarancja
72 miesiące
Waga produktu
531 g
Kolor produktu
Czarny
Poziom hałasu
22,6 dB
Oświetlenie LED
Nie
Wysokość produktu
110 mm
Kolor podświetlenia
Brak
Liczba wentylatorów
1 wentylator
Szerokość produktu
95 mm
Głębokość produktu
95 mm
Średnica czaszy wentylatora
9,2 cm
Maksymalna prędkość wentylatora
2000 RPM

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Noctua Chłodzenie CPU NH-D9L chromax.black?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    Noctua

    Chłodzenie CPU NH-U9S

    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Materiały: Miedź, Aluminium
    • Kolor produktu: Metaliczny, Brązowy

    252 złnetto309,96 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Noctua

    Wentylatory 140mm NF-A14x25r G2 PWM Sx2-PP

    • Okres gwarancji: 6 lat(a)
    • Technologia łożysk: SSO2
    • Materiały: Polimer ciekłokrystaliczny(LCP)

    246 złnetto302,58 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego