Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm

Producent
Noctua
Kod producenta
NF-A6x15 FLX
EAN
9010018100150
  • Okres gwarancji: 6 lat(a)
  • Złącze wentylatora: 4-pin
  • Kolor produktu: Brązowy
Pełna specyfikacja

57 złnetto70,11 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
NF-A6x15 FLX901001810015057 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Okres gwarancji: 6 lat(a)
  • Złącze wentylatora: 4-pin
  • Kolor produktu: Brązowy

Pełna specyfikacja

Model
Wentylator
Gwarancja
72 miesiące
Przeznaczenie
Obudowa komputera
Typ łożyska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Kolor produktu
Brązowy
Okres gwarancji
6 lat(a)
Prąd wentylatora
0,085 A
Napięcie rozruchu
7 V
Przepływ powietrza
23,4 m³/h
Liczba wentylatorów
1 wentylator
Napięcie znamionowe
12 V
Złącze wentylatora
4-pin
Wysokość opakowania
18 mm
Szerokość opakowania
140 mm
Pobór mocy wentylatora
1,02 W
Waga wraz z opakowaniem
102 g
Głębokość opakowania
110 mm
Liczba łopatek wentylatora
7
Średnica czaszy wentylatora
6 cm
Maksymalny przepływ powietrza
13,77 ft³/min
Maksymalne ciśnienie powietrza
2,43 mmH2O
Poziom hałasu wentylatora (max)
19,8 dB
Minimalna prędkość wentylatora
0 RPM
Maksymalna prędkość wentylatora
3500 RPM
Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.)
60 x 15 x 60 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Noctua Wentylator NF-A6x15 FLX Slim 60x15mm?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    Noctua

    Wentylator redux 140mm PWM 350 - 1200 RPM

    • Liczba łopatek wentylatora: 9
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Złącze wentylatora: 4-pin

    57 złnetto70,11 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Noctua

    Wentylator redux 140mm PWM 450 - 1500 RPM

    • Złącze wentylatora: 4-pin
    • Liczba łopatek wentylatora: 9
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator

    57 złnetto70,11 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Noctua

    Wentylator redux 140mm PWM, montaż na 120mm

    • Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 4
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Typ mocowania: Śruby

    57 złnetto70,11 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Noctua

    Wentylator 40mm PWM (1000-5000 RPM)

    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Złącze wentylatora: 4-pin
    • Kolor produktu: Czerwony, Beżowy

    56 złnetto68,88 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego