Oromed Irygator ORO DENT PRO

Producent
Oromed
Kod producenta
ORO DENT PRO
EAN
5907763679977
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,2 l
  • Funkcje uchwytu: Ergonomiczny
  • Wbudowany wyłącznik: Tak
Pełna specyfikacja

104 złnetto127,92 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Oromed Irygator ORO DENT PRO: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
ORO DENT PRO5907763679977104 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,2 l
  • Funkcje uchwytu: Ergonomiczny
  • Wbudowany wyłącznik: Tak

Pełna specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Waga produktu
300 g
Kolor produktu
Biały
Rodzaj baterii
Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas ładowania
12 h
Funkcje uchwytu
Ergonomiczny
Ilość trybów
3
Wodoodporność
IPX7
Wyjmowany pojemnik
Tak
Pojemność baterii
1000 mAh
Przebadane klinicznie
Tak
Wbudowany wyłącznik
Tak
Częstotliwość pompy
1400 puls/min
Wskaźnik poziomu baterii
Tak
Typ obsługiwanych baterii
Wbudowany
Pojemność zbiornika na wodę
0,2 l

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Oromed Irygator ORO DENT PRO na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Oromed Irygator ORO DENT PRO zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Oromed Irygator ORO DENT PRO?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Oromed Irygator ORO DENT PRO?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Oromed Irygator ORO DENT PRO w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Oromed Irygator ORO DENT PRO?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Oromed

    Soniczna szczoteczka ORO-SONIC X PRO NAVY BLUE

    • Liczba trybów szczotkowania zębów: 5
    • dwu-minutowy czasomierz: Tak
    • Wskaźnik LED zasilania: Tak

    97 złnetto119,31 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Oromed

    Soniczna szczoteczka ORO-SONIC X PRO WHITE

    • Automatyczne wyłączanie: Tak
    • Typ szczoteczki do zębów: Soniczna szczoteczka do zębów
    • Wskaźnik LED zasilania: Tak

    97 złnetto119,31 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Oromed

    Inteligentny irygator ORO-X DENT YELLOW

    • Pojemność zbiornika na wodę: 0,17 l
    • Wbudowany wyłącznik: Tak
    • Kolor produktu: Żółty

    93 złnetto114,39 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego