Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt

Producent
Philips
Kod producenta
HX6062/87
EAN
8720689036818
  • System wymiennych końcówek do szczotkowania: Click-on
  • Kompatybilność z marką: Philips
  • Przetestowany: for optimal usage
Pełna specyfikacja

58 złnetto71,34 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
HX6062/87872068903681858 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • System wymiennych końcówek do szczotkowania: Click-on
  • Kompatybilność z marką: Philips
  • Przetestowany: for optimal usage

Pełna specyfikacja

Wymiana
Tak
Gwarancja
6 miesięcy
Przetestowany
for optimal usage
Kolor produktu
Biały
Sztywność włosia
Medium soft, Średni
Wielkość szczoteczki
Standard
Kompatybilność z marką
Philips
Okres wymiany szczoteczek
3 mies.
Główki szczoteczki w zestawie
2 szt.
Szczoteczka z funkcją przypominania
Bristles' blue colour fades away
System wymiennych końcówek do szczotkowania
Click-on

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Philips Główka szczot. HX6062/87 Optimal White 2szt?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Philips

    Wymienne ostrze QP 410/50 One Blade

    • Kompatybilność: QP25xx, QP26xx, QP65xx, QP66xx
    • Sugerowana wymiana: Po 4 miesiącach
    • Ilość głowic: 1 głowica

    65 złnetto79,95 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Philips

    Głowica tnąca do golarki TT 2000/43

    • Kolor produktu: Czarny
    • Sugerowana wymiana: Po 12 miesiącach
    • Typ produktu: Głowica goląca

    49 złnetto60,27 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Philips

    Trymer do nosa i uszu NT 3650/16

    • Ładowanie akumulatora: Nie
    • Typ obsługiwanych baterii: AA
    • Źródło zasilania: Bateria

    48 złnetto59,04 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Philips

    Głowice golące SH30/50

    • Kompatybilność: S3xxx
    • Kolor produktu: Stal nierdzewna
    • Ilość głowic: 3 głowice

    69 złnetto84,87 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego