Remington Golarka do głowy XR1500

Producent
Remington
Kod producenta
XR1500
EAN
5038061106022
  • Wodoodporność: Tak
  • Maksymalna długość włosa: 0,2 mm
  • Diody LED: Tak
Pełna specyfikacja

139 złnetto170,97 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Remington Golarka do głowy XR1500: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
XR15005038061106022139 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wodoodporność: Tak
  • Maksymalna długość włosa: 0,2 mm
  • Diody LED: Tak

Pełna specyfikacja

Podróż
Tak
Diody LED
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Czas pracy
50 min
Kolor produktu
Czarny
Czas ładowania
2 h
Etui podróżne
Tak
Wodoodporność
Tak
Rodzaj opakowania
Pudełko
Źródło zasilania
Bateria
Minimalna długość włosa
0,2 mm
Maksymalna długość włosa
0,2 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Remington Golarka do głowy XR1500 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Remington Golarka do głowy XR1500 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Remington Golarka do głowy XR1500?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Remington Golarka do głowy XR1500?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Remington Golarka do głowy XR1500 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Remington Golarka do głowy XR1500?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Remington

    Golarka do głowy XR1600

    • Trymer: Tak
    • Tryb turbo: Tak
    • Wbudowany wyświetlacz: Nie

    168 złnetto206,64 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Remington

    Prostownica S5525 (kolor czarny)

    • Kolor produktu: Czarny
    • Szerokość talerza: 4,5 cm
    • Technologia: Ciepły

    110 złnetto135,30 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Remington

    Lokówka do włosów CI95 (42W; kolor czarny)

    • Kolor produktu: Czarny
    • Napięcie wejściowe AC: 200-240 V
    • Temperatura (maks): 210 °C

    109 złnetto134,07 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Remington

    Prostownica (50W; kolor fioletowy)

    • Kolor produktu: Czarny
    • Technologia: Ciepły
    • Ceramiczny promiennik podczerwieni: Tak

    107 złnetto131,61 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego