Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1)

Producent
Samsung
Kod producenta
MZ3LO3T8HCJR-00A07
  • PCIe 5.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Rodzina produktów: PM1743
Pełna specyfikacja

4 243 złnetto5 218,89 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANKonfiguracjaCena nettoDostępność
MZ3LO3T8HCJR-00A07brak3,84 TB4 243 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • PCIe 5.0 NVMe
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • Rodzina produktów: PM1743

Pełna specyfikacja

NVMe
Tak
Gwarancja
60 miesięcy
Interfejs
PCI Express 5.0
Przeznaczenie
Serwer/stacja robocza
Typ dysku SSD
E3.S
Rodzina produktów
PM1743
Pojemność pamięci SSD
3,84 TB

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung Dysk SSD PM1743 3.84TB E3.S NVMe PCIe 5.0 MZ3LO3T8HCJR-00A07 (DPWD 1)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Dyski SSD.