Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred

Producent
Samsung
Kod producenta
SM-S931BZRHEUE
EAN
8806097040910
  • 12 GB RAM, pamięć 512 GB
  • Wi-Fi 7, eSIM
  • Maksymalne taktowanie procesora: 4,47 GHz
Pełna specyfikacja

3 219 złnetto3 959,37 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANRAMSystemPamięćGwarancjaCena nettoDostępność
SM-S931BZRHEUE880609704091012 GBAndroid512 GB24 miesiące3 219 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • 12 GB RAM, pamięć 512 GB
  • Wi-Fi 7, eSIM
  • Maksymalne taktowanie procesora: 4,47 GHz

Pełna specyfikacja

NFC
Tak
MIMO
Tak
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Modulacja
4096-QAM
Standard 5G
Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD
Nazwa koloru
Coralred
Standardy 3G
WCDMA, UMTS
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Wi-Fi Direct
Tak
Typ karty SIM
NanoSIM + eSIM
Typ procesora
Qualcomm Snapdragon
Waga produktu
162 g
Zasilanie USB
Tak
Kolor produktu
Koralowy
Model procesora
8 Elite
Standardy Wi- Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b
Wersja Bluetooth
5.4
Obsługa kart SIM
Dual SIM
Szybkie ładowanie
Tak
Stopień ochrony IP
IP68
Wysokość produktu
146,9 mm
Rozpoznawanie twarzy
Tak
Szerokość produktu
70,5 mm
Obsługiwane pasma 3G
850 MHz, 1900 MHz, 900 MHz, 2100 MHz
Obsługiwane pasma 5G
2100, 3500, 2500, 900 MHz, 2600, 3700 MHz, 700, 1800, 2300, 800, 1500 MHz, 1900, 850
Obsługiwane sieci 4G
2600 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 1800 MHz, 700 MHz, 1500 MHz, 900 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 2300 MHz
Głębokość produktu
7,2 mm
Liczba rdzeni procesora
8
Bezprzewodowe ładowanie
Tak
Generacja sieci mobilnej
5G
Czytnik linii papilarnych
Tak
Podstawowy standard Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Port ładowania USB typu C
Tak
Wymagana moc ładowania (min)
10 W
Wymagana moc ładowania (maks)
25 W
Maksymalne taktowanie procesora
4,47 GHz
Szybkość transmisji danych 4G (maks.)
2000 Mbit/s
Szybkość transmisji danych 5G (maks.)
4,66 Gbit/s
Rodzina procesorów sztucznej inteligencji
Qualcomm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S25 12/256GB Black

    Wi-Fi: Wi-Fi 6 zamiast Tak · 24 zł netto drożej

    Promocja −5 %3 243 złnettoCena regularna: 3 413,82 zł3 988,89 zł brutto

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S25 12+128GB Blue

    Wi-Fi: Wi-Fi 6 zamiast Tak · 130 zł netto taniej

    Promocja −5 %3 089 złnettoCena regularna: 3 251,22 zł3 799,47 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Samsung Galaxy S25 12/512GB Coralred?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Smartfony.

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S25 12+128GB Navy

    • 6,2" Dynamic AMOLED 2X
    • 12 GB RAM, pamięć 128 GB
    • 5G, Wi-Fi 6, eSIM

    Promocja −5 %3 089 złnettoCena regularna: 3 251,22 zł3 799,47 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S25 12+128GB Srebrny Shadow

    • 6,2" Dynamic AMOLED 2X
    • 12 GB RAM, pamięć 128 GB
    • 5G, Wi-Fi 6, eSIM

    Promocja −5 %3 089 złnettoCena regularna: 3 251,22 zł3 799,47 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S26, 12/256 GB

    • 6,3" Dynamic AMOLED 2X
    • Exynos 2600, 12/256 GB
    • 5G, Wi-Fi 7, eSIM

    3 047,97 złnetto3 749,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Samsung

    Galaxy S26 (S942) 12/256GB Black

    • 12 GB RAM, pamięć 256 GB
    • Wi-Fi 7, eSIM
    • Termin aktualizacji zabezpieczeń: 28 February 2033

    3 040 złnetto3 739,20 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego