Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary

Producent
Ugreen
Kod producenta
167513
EAN
6941876215980
  • RJ-45, Power Delivery
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 3840 x 2160
Pełna specyfikacja

84 złnetto103,32 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
167513694187621598084 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • RJ-45, Power Delivery
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 3840 x 2160

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Interfejsy hub
HDMI, RJ-45, USB 3.0
Kolor produktu
Srebrny
Interfejs hosta
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Materiał obudowy
Aluminium
Ilość portów HDMI
1
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet
Gigabit Ethernet
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
1
Obsługiwane rozdzielczości grafiki
3840 x 2160
Realna szybkość przesyłania danych
5000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
1000 Mbit/s
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
3
Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych)
6

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Ugreen HUB CM512 15598 6w1 USB-C - 3x USB-A 3.0, HDMI, RJ45, USB-C PD - szary?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Stacje dokujące i huby.