Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały

Producent
Vention
Kod producenta
FHNW0
EAN
6922794785946
  • Składana podpórka: Tak
  • Materiał obudowy: PC, ABS
  • Kolor produktu: Biały
Pełna specyfikacja

90 złnetto110,70 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
FHNW0692279478594690 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Składana podpórka: Tak
  • Materiał obudowy: PC, ABS
  • Kolor produktu: Biały

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zasilanie USB
Tak
Kolor produktu
Biały
Power Delivery
Tak
Materiał obudowy
PC, ABS
Typ wyświetlacza
LED
Moc Power Delivery
20 W
interfejs wejścia
USB Type-C
Pojemność baterii
10000 mAh
Składana podpórka
Tak
Wysokość produktu
111 mm
Szerokość produktu
72 mm
Zgodność z MagSafe
Tak
Źródło ładowania
USB
Głębokość produktu
20 mm
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Bezprzewodowe ładowanie
Tak
Funkcje ochrony zasilania
Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ochrona przed przepięciem, Ochrona przed zwarciem, Ochrona przed przeładowaniem, Kontrola temperatury ładowania
Ilość portów USB typu C
1
Kompatybilność ładowarki
Telefon komórkowy/Smartfon, Uniwersalne
Moc ładowania bezprzewodowego
20 W
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń
2

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Vention Bezprzewodowy magnetyczny powerbank 20W PD 10000 mAh biały?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria do smartfonów i tabletów.