Xiaomi Blender Blender Pro

Producent
Xiaomi
Kod producenta
63390
EAN
6932554421151
  • Łatwy do rozmontowania: Tak
  • Diody LED: Tak
  • Zdejmowalna misa: Tak
Pełna specyfikacja

256 złnetto314,88 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Xiaomi Blender Blender Pro: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
633906932554421151256 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Łatwy do rozmontowania: Tak
  • Diody LED: Tak
  • Zdejmowalna misa: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
800 W
Model
Blender stołowy
Diody LED
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Typ kontroli
Przyciski
Waga produktu
4,24 kg
Kolor produktu
Szary, Biały
Zdejmowalna misa
Tak
Pojemność miski
1,75 l
Typ wyświetlacza
LED
Zdejmowana pokrywa
Tak
Ilość prędkości
3
Wysokość produktu
383 mm
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Szerokość produktu
176 mm
Wbudowany wyłącznik
Tak
Głębokość produktu
223 mm
Łatwość czyszczenia
Tak
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Łatwy do rozmontowania
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 - 60 Hz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Xiaomi Blender Blender Pro na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Xiaomi Blender Blender Pro zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Xiaomi Blender Blender Pro?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Xiaomi Blender Blender Pro?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Xiaomi Blender Blender Pro w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Xiaomi Blender Blender Pro?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.