Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W

Producent
Actina
Kod producenta
KOMACNGIP0322
EAN
5901443417071
  • Podstawowa moc procesora: 120 W
  • Liczba procesorów: 1
  • Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Pełna specyfikacja

9 754 złnetto11 997,42 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
KOMACNGIP032259014434170719 754 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Podstawowa moc procesora: 120 W
  • Liczba procesorów: 1
  • Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series

Pełna specyfikacja

Gwarancja
36 miesięcy
AMD FreeSync
Tak
Korekcja ECC
Nie
Pamięć RAM
32 GB
NVIDIA G-SYNC
Nie
Typ procesora
AMD Ryzen™ 7
Kolor produktu
Czarny
Cache procesora
96 MB
Liczba wątków
16
Model procesora
7800X3D
Układ pamięci
2 x 16 GB
Gniazda pamięci
DIMM x 4
Technologia CUDA
Nie
Typ pamięci RAM
DDR5-SDRAM
Gniazdo procesora
Gniazdo AM5
Liczba procesorów
1
Generacja procesora
AMD Ryzen 7000 Series
Ilość zatok 2,5 "
5
NVIDIA GameWorks VR
Nie
Producent procesora
AMD
Taktowanie procesora
4,2 GHz
Typ pamięci procesora
L3
Liczba rdzeni procesora
8
Podstawowa moc procesora
120 W
Pamięć karty graficznej
16 GB
Wbudowana karta graficzna
Tak
Dedykowana karta graficzna
Tak
Obsługa kanałów pamięci
Dwukanałowy
Prędkość zegara pamięci
6000 MHz
Maksymalna pojemność pamięci
256 GB
Maksymalne taktowanie procesora
5 GHz
Typ dedykowanej karty graficznej
GDDR6
Model wbudowanej karty graficznej
AMD Radeon Graphics
Obsługa karty graficznej Open GL
Tak
Model dedykowanej karty graficznej
AMD Radeon RX 9070 XT
Producent dedykowanego układu GPU
AMD
Typ zintegrowanej karty graficznej
AMD Radeon Graphics
Liczba dedykowanych kart graficznych
1
Liczba portów HDMI karty graficznej
1
Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej
3
Producent wbudowanego procesora graficznego
AMD

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Actina View 7800X3D/32GB/1TB/RX9070XT/750W?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Gaming.

  • Dostępny

    Actina

    ENDORFY 7700/32GB/2TB/RTX5070/750W

    • Typ pamięci procesora: L3
    • Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
    • Podstawowa moc procesora: 65 W

    9 710 złnetto11 943,30 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Actina

    PBM 7800X3D/32GB/1TB/RTX5070/750W

    • Liczba procesorów: 1
    • Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
    • Producent procesora: AMD

    9 705 złnetto11 937,15 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Actina

    PBA 8700F/32GB/1TB/RX9070XT/750W

    • Liczba rdzeni procesora: 8
    • Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
    • Typ procesora: AMD Ryzen™ 7

    9 697 złnetto11 927,31 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Actina

    View 9800X3D/32GB/2TB/RX9070XT/750W

    • Gniazdo procesora: Gniazdo AM5
    • Generacja procesora: AMD Ryzen 9000 Series
    • Producent procesora: AMD

    9 904 złnetto12 181,92 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego