Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742

Producent
Adler
Kod producenta
AD 7742
EAN
5903887806831
  • Wyłącznik bezpieczeństwa: Tak
  • Liczba poziomów mocy: 2
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Pełna specyfikacja

69 złnetto84,87 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
AD 7742590388780683169 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Wyłącznik bezpieczeństwa: Tak
  • Liczba poziomów mocy: 2
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak

Pełna specyfikacja

Model
Elektryczny grzejnik ceramiczny
Gwarancja
24 miesiące
Moc grzewcza
1500 W
Typ kontroli
Pokrętło
Przeznaczenie
Wewnętrzna
Waga produktu
1,36 kg
Kolor produktu
Czarny, Srebrny
Poziom hałasu
56 dB
Lampka kontrolna
Tak
Materiał obudowy
ABS
Moc grzewcza (min)
750 W
Długość przewodu
1,3 m
Wysokość produktu
245 mm
Opcje rozmieszczania
Podłoga
Regulowany termostat
Tak
Szerokość produktu
223 mm
Liczba poziomów mocy
2
Głębokość produktu
168 mm
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Automatyczne wyłączanie
Tak
Wyłącznik bezpieczeństwa
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 / 60 Hz
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Adler Grzejnik ceramiczny AD 7742?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Adler

    Nóż elektryczny AD 4512

    • Nóż do mrożonek: Tak
    • Zdejmowalne ostrze: Tak
    • Widelec w zestawie: Nie

    68 złnetto83,64 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Ogrzewacz do stóp AD 7432

    • Pilot zdalnego sterowania: Przewodowy
    • Maksymalna temperatura prania: 40 °C
    • Automatyczne wyłączanie po: 90 min

    68 złnetto83,64 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Pas grzewczy AD 7437

    • Typ zamknięcia: Zapięcie na rzep
    • Materiały: Polar
    • Główny kolor produktu: Szary

    70 złnetto86,10 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Adler

    Suszarko-lokówka AD 2022 (1000W; kolor czarny)

    • Kolor produktu: Czarny
    • Źródło zasilania: Prąd przemienny
    • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V

    70 złnetto86,10 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego