Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6)

Producent
Alantec
Kod producenta
WTM08
EAN
5901738552289
  • Przekrój kabla (AWG): 22 - 26
  • Kolor produktu: Czarny
  • Gwarancja 12 miesięcy
Pełna specyfikacja

8 złnetto9,84 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
WTM0859017385522898 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przekrój kabla (AWG): 22 - 26
  • Kolor produktu: Czarny
  • Gwarancja 12 miesięcy

Pełna specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Kolor produktu
Czarny
Przekrój kabla (AWG)
22 - 26

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Alantec Moduł Połączeniowe A-LAN WTM08 (kat. 6)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Akcesoria sieciowe.

  • Dostępny

    Alantec

    Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 2xRJ45

    • Złącze(a): 2xRJ45
    • Współczynnik kształtu złącza: Prosty
    • Rodzaj złącza: Złącze żeńskie / złącze żeńskie

    7 złnetto8,61 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Alantec

    Moduł Podłączeniowe A-LAN WTM06 (kat. 5e)

    • Standard kabla: Cat5e
    • AWG przekrój przewodu (max): 26
    • AWG przekrój przewodu (min): 22

    7 złnetto8,61 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Alantec

    Patchcord F/UTP kat.6 PVC 2.0m szary

    • Złącze 2: Męska
    • Izolacja kabla: F/UTP (FTP)
    • Długość kabla: 2 m

    7 złnetto8,61 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego