Apple EarPods (Lightning Connector)

Producent
Apple
Kod producenta
MWTY3ZM/A
EAN
195949506123
  • Zasilanie USB: Nie
  • Port ładowania USB typu C: Nie
  • Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny, Odporne na pot
Pełna specyfikacja

65 złnetto79,95 zł brutto

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Apple EarPods (Lightning Connector): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
MWTY3ZM/A19594950612365 zł nettoZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Zasilanie USB: Nie
  • Port ładowania USB typu C: Nie
  • Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny, Odporne na pot

Pełna specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Kolor kabla
Biały
Typ kontroli
Przyciski
Typ produktu
Zestaw słuchawkowy
Zastosowanie
Połączenia/muzyka
Styl noszenia
Douszny
Typ mikrofonu
Na kablu
Zasilanie USB
Nie
Kolor produktu
Biały
Budowa słuchawek
Wewnątrzuszna
Rodzaj sterowania
Na przewodzie
Złącze Lightning
Tak
Cechy zabezpieczeń
Wodoodporny, Odporne na pot
Przyciski operacyjne
Volume -, Odtwarzaj/Pauza, Odbieranie / kończenie połączeń, Objętość +
Sposób łączności
Przewodowy
Regulacja głośności
Przycisk
Port ładowania USB typu C
Nie
Typ zestawu słuchawkowego
Stereofoniczny
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych
iOS 11.0, iOS 11.0, iOS 14, iOS 13, iOS 13, iOS 12, iOS 15, iOS 14, iOS 16, iOS 10.0

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Apple

    Earpods (3.5mm Headphone Plug)

    Zastosowanie: Muzyka/dzień powszedni zamiast Połączenia/muzyka · 11 zł netto taniej

    54 złnetto66,42 zł brutto

  • Zapytaj

    Apple

    EarPods (USB-C)

    Regulacja głośności: Cyfrowy zamiast Przycisk · 3 zł netto drożej

    68 złnetto83,64 zł brutto

  • Dostępny

    Freedconn

    Zestaw słuchawkowy L1M

    Kolor produktu: Czarny zamiast Biały · Dostępny od ręki

    65 złnetto79,95 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Apple EarPods (Lightning Connector) na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Apple EarPods (Lightning Connector) zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Apple EarPods (Lightning Connector)?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Apple EarPods (Lightning Connector)?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Apple EarPods (Lightning Connector) w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Apple EarPods (Lightning Connector)?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Głośniki i audio.

  • Dostępny

    Canyon

    Słuchawki dokanałowe TWS-8 ENC Białe

    • Łączność: Bezprzewodowa
    • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
    • Dźwięk: Stereo

    64,23 złnetto79,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    Słuchawki dokanałowe TWS-8 ENC Czarne

    • Łączność: Bezprzewodowa
    • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
    • Dźwięk: Stereo

    64,23 złnetto79,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    Słuchawki douszne DoubleBee GTWS-2 Czarne

    • Łączność: Bezprzewodowa
    • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
    • Dźwięk: Stereo

    64,23 złnetto79,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    Słuchawki douszne DoubleBee GTWS-2 Żółte

    • Łączność: Bezprzewodowa
    • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
    • Dźwięk: Stereo

    64,23 złnetto79,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego