Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643

Producent
Apple
Kod producenta
2AMLLL3B/A
  • Przekątna ekranu: 6,7"
  • Rozdzielczość ekranu: 1284 × 2778
  • Jasność: 1000 cd/m²
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
2AMLLL3B/AbrakZapytaj o cenęDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przekątna ekranu: 6,7"
  • Rozdzielczość ekranu: 1284 × 2778
  • Jasność: 1000 cd/m²

Pełna specyfikacja

NFC
Tak
Waga
0,238 kg
Kolor
Srebrny
Seria
iPhone 13 Pro Max
Wi-Fi
Wi-Fi 6
Funkcje
Odporna na odciski palców powłoka oleofobowa, Obsługa wyświetlania wielu języków i znaków jednocześnie, Szeroki kolorowy wyswietlacz (P3), Wyświetlacz True Tone, HDR, 1200 maksymalna ostrość nitów (HDR), Tarcza…
Kontrast
2 000 000:1
Procesor
Apple A15 Bionic
Złącze
Oświetlenie
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Gwarancja
12 miesięcy
Jasność
1000 cd/m²
Karta SIM
Dual Sim
Materiał
Szkło, Stainless Steel
Nawigacja
GPS, GLANS, iBeacon, Cyfrowy kompass, BeiDou, Galileo, QZSS, Wi-Fi, Komórkowy
Konstrukcja
Monoblok
Liczba rdzeni
6
Typ karty SIM
Nano-SIM + eSIM
Aparat przedni
12 Mpix
Rozdzielczość
12 Mpixeli + 12 Mpixeli + 12 Mpixeli
Nagrywanie wideo
3840 × 2160
Sieci komórkowe
EDGE, GSM, UMTS, HSPA+, DC-HSDPA, FDD-LTE, TD-LTE, 5G
Przekątna ekranu
6,7"
System operacyjny
iOS
Gęstość pikseli
458 ppi
Pamięć wewnętrzna
1 TB
Rozdzielczość ekranu
1284 × 2778
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
78,1 × 160,8 × 7,7 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643 na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643 jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Silver, Model A2643?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt odnowiony.