Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used

Producent
Apple
Kod producenta
2AMYNF3HX/A
EAN
5906110117919
  • Przekątna ekranu: 6,3"
  • Rozdzielczość ekranu: 2622 × 1206
  • Jasność: 1000 cd/m²
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
2AMYNF3HX/A5906110117919Zapytaj o cenęDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Przekątna ekranu: 6,3"
  • Rozdzielczość ekranu: 2622 × 1206
  • Jasność: 1000 cd/m²

Pełna specyfikacja

NFC
Tak
Waga
0,199 kg
Kolor
Desert Titanium
Seria
iPhone 16 Pro
Wi-Fi
Wi-Fi 7
Funkcje
Odporna na odciski palców powłoka oleofobowa, Obsługa wyświetlania wielu języków i znaków jednocześnie, Szeroki kolorowy wyswietlacz (P3), Wyświetlacz True Tone, HDR, Ekran XDR Super Retina, Niegasnący wyświetlacz…
Kontrast
2 000 000:1
Procesor
Apple A18 Pro
Złącze
USB 3 Type C
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Gwarancja
12 miesięcy
Jasność
1000 cd/m²
Karta SIM
Dual Sim
Materiał
Szkło, Ceramic, Titanium
Nawigacja
GPS, GLANS, iBeacon, Cyfrowy kompass, BeiDou, Galileo, QZSS, Wi-Fi, Komórkowy, NAVIC
W zestawie
USB-C Charge Cable (1 m), iPhone, Dokumentacja
Konstrukcja
Monoblok
Liczba rdzeni
6
Typ karty SIM
Nano-SIM + eSIM
Aparat przedni
12 Mpix
Rozdzielczość
48 Mpixel + 48 Mpixel + 12 Mpixel
Nagrywanie wideo
3840 × 2160
Przekątna ekranu
6,3"
System operacyjny
iOS
Gęstość pikseli
460 ppi
Klasa energetyczna
B
Pamięć wewnętrzna
128 GB
Rozdzielczość ekranu
2622 × 1206
Wymiary (szer. × wys. × gł.)
71,5 × 149,6 × 8,3 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium, Grade A, Used?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Sprzęt odnowiony.