ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4

Producent
ASRock
Kod producenta
B550M PRO4
EAN
4710483931598
  • Typ pamięci: DDR4 SDRAM
  • Maks. pamięć RAM: 128 GB
  • Liczba gniazd pamięci: 4
Pełna specyfikacja

340,65 złnetto419,00 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
B550M PRO44710483931598340,65 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ pamięci: DDR4 SDRAM
  • Maks. pamięć RAM: 128 GB
  • Liczba gniazd pamięci: 4

Pełna specyfikacja

LAN
1× RJ-45
VGA
1× 15-pin DB
HDMI
1× HDMI typ A
Antena
1
Funkcje
Two DDR Channels, Unbuffered, XMP
USB 2.0
2× USB 2.0 typ A
Dźwięk
7.1 Channel Surround
Gwarancja
24 miesiące
W zestawie
Obsługa standardu Qi
DisplayPort
1
Typ pamięci
DDR4 SDRAM
USB 3.2 Gen 1
4× USB 3.2 typ A
USB 3.2 Gen 2
1× USB 3.2 typ A); 1 (USB 3.2 (type C)
Złącze audio
3× 3.5-mm minijack
Korekcja błędów
ECC/non-ECC
Maks. pamięć RAM
128 GB
Taktowanie pamięci
2133 MHz (PC4-17000), 2400 MHz (PC4-19200), 2667 MHz (PC4-21300), 2933 MHz (PC4-23400), 3200 MHz (PC4-25600)
Liczba gniazd pamięci
4

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4 na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ASRock B550M Pro4 mATX AM4 DDR4?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    ASRock

    A620AM Pro RS mATX AM5 DDR5

    • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
    • Taktowanie pamięci: 7200MHz
    • Maks. pamięć RAM: 256 GB

    332,52 złnetto409,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5

    • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
    • Taktowanie pamięci: 6400 MHz (PC5-51200)
    • Maks. pamięć RAM: 64 GB

    348,78 złnetto429,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    Płyta główna H810M-X WIFI

    • Producent procesora: Intel
    • Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
    • Rodzina adaptera graficznego: Intel

    330 złnetto405,90 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    A520M-ITX/ac mITX AM4 DDR4

    • Typ pamięci: DDR4 SDRAM
    • Maks. pamięć RAM: 64 GB
    • Liczba gniazd pamięci: 2

    356,91 złnetto439,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego