ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5

Producent
ASRock
Kod producenta
B650M-HDV/M.2
EAN
4710483942693
  • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
  • Taktowanie pamięci: 6400 MHz (PC5-51200)
  • Maks. pamięć RAM: 64 GB
Pełna specyfikacja

348,78 złnetto429,00 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
B650M-HDV/M.24710483942693348,78 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
  • Taktowanie pamięci: 6400 MHz (PC5-51200)
  • Maks. pamięć RAM: 64 GB

Pełna specyfikacja

LAN
1× RJ-45
HDMI
1× HDMI typ A
Antena
2
Funkcje
Two DDR Channels, Unbuffered, AMD EXPO
USB 2.0
4× USB 2.0 typ A
Dźwięk
7.1 Channel Surround
Gwarancja
36 miesięcy
W zestawie
Skrócona Instrukcja Obsługi, Screws
DisplayPort
1
Typ pamięci
DDR5 SDRAM
USB 3.2 Gen 1
2× USB 3.2 typ A); 1 (USB 3.2 (type C)
Złącze audio
3× 3.5-mm minijack
Kable w zestawie
2 x SATA Data Cables
Korekcja błędów
Non-ECC
Maks. pamięć RAM
64 GB
Taktowanie pamięci
6400 MHz (PC5-51200)
Liczba gniazd pamięci
2

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ASRock B650M-HDV/M.2 mATX AM5 DDR5?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    ASRock

    A620AM-X WIFI mATX AM5 DDR5

    • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
    • Taktowanie pamięci: 8000MHz
    • Maks. pamięć RAM: 128 GB

    340,65 złnetto419,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    B550M Pro4 mATX AM4 DDR4

    • Typ pamięci: DDR4 SDRAM
    • Maks. pamięć RAM: 128 GB
    • Liczba gniazd pamięci: 4

    340,65 złnetto419,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    H810M-X GEN5 WIFI mATX LGA1851 DDR5

    • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
    • Taktowanie pamięci: 6400 MHz (PC5-51200)
    • Maks. pamięć RAM: 128 GB

    340,65 złnetto419,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASRock

    A620AM Pro RS mATX AM5 DDR5

    • Typ pamięci: DDR5 SDRAM
    • Taktowanie pamięci: 7200MHz
    • Maks. pamięć RAM: 256 GB

    332,52 złnetto409,00 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego