ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET

Producent
ASUS
Kod producenta
90DC00J8-B09010
EAN
4711636014366
  • Maksymalna długość kart graficznych: 44 cm
  • Układ: Midi Tower
  • Maksymalna długość PSU: 19 cm
Pełna specyfikacja

966 złnetto1 188,18 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
90DC00J8-B090104711636014366966 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Maksymalna długość kart graficznych: 44 cm
  • Układ: Midi Tower
  • Maksymalna długość PSU: 19 cm

Pełna specyfikacja

Model
PC
Układ
Midi Tower
Gwarancja
36 miesięcy
Waga produktu
15,8 kg
Kolor produktu
Brązowy
Przycisk reset
Tak
Ilość zatok 3.5"
4
Ilość zatok 2,5 "
8
Wysokość produktu
593 mm
Filtr przeciwkurzowy
Tak
Szerokość produktu
560 mm
Głębokość produktu
245 mm
Liczba portów USB 2.0
2
Maksymalna długość PSU
19 cm
Zarządzanie okablowaniem
Tak
Ilość portów USB typu C
1
Liczba slotów rozszerzeń
8
Zainstalowane wentylatory tylne
1x 140 mm
Obsługiwany typ płyty głównej
EATX, micro ATX, Mini-ITX, ATX, Mini-DTX, DTX
Przycisk Włączania/wyłączania
Tak
Zainstalowane wentylatory przednie
2x 200 mm
Sterowanie prędkością wentylatora
Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C
1
Maksymalna długość kart graficznych
44 cm
Obsługiwane rozmiary dysków twardych
3.5", 2.5
Maksymalna ilość wentylatorów tylnych
1
Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych
240 mm, 140, 120, 420 mm, 360 mm, 280
Maksymalna ilość wentylatorów górnych
3
Maksymalna ilość wentylatorów przednich
2
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora
18,5 cm
Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie
Tak
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych
140 mm, 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów górnych
140 mm, 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów przednich
200 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
2

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ASUS Obudowa PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM RET?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    ASUS

    Obudowa PROART PA602 WOOD METAL PWM BLACK

    • Ilość zatok 2,5 ": 4
    • Maksymalna długość PSU: 19 cm
    • Przycisk Włączania/wyłączania: Tak

    866 złnetto1 065,18 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASUS

    Obudowa PROART PA602 WOOD TG PWM BLACK

    • Przeznaczenie: Gaming
    • Ilość zatok 2,5 ": 4
    • Liczba slotów rozszerzeń: 8

    866 złnetto1 065,18 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASUS

    Obudowa PROART PA602 TG ARGB

    • Przycisk reset: Tak
    • Filtr przeciwkurzowy: Tak
    • Kolor produktu: Czarny

    796 złnetto979,08 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASUS

    Obudowa ProArt PA401 - Wood Edition TG

    • Materiały: Szkło hartowane, Drewno
    • Układ: Tower
    • Przycisk reset: Tak

    439 złnetto539,97 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego