ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS

Producent
ASUS
Kod producenta
90DD02H0-M09010
EAN
4718017849036
  • Typ produktu: Obudowa SSD
  • Kolor produktu: Czarny
  • Napięcie: 5 V
Pełna specyfikacja

161 złnetto198,03 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
90DD02H0-M090104718017849036161 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Typ produktu: Obudowa SSD
  • Kolor produktu: Czarny
  • Napięcie: 5 V

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Napięcie
5 V
Wersja USB
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Typ produktu
Obudowa SSD
Waga produktu
98 g
Kolor produktu
Czarny
Połączenie USB
Tak
Wysokość produktu
124,5 mm
Obsługiwany typ USB
USB Type-C
Szerokość produktu
47,7 mm
Głębokość produktu
10,9 mm
Szybkość przesyłania danych
10 Gbit/s
Zakres wilgotności względnej
15 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-30 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 90%
Rozmiary napędów pamięci masowej
M.2
Wspierane interfejsy dysków twardych
M.2, PCI Express
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci
1

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ASUS Obudowa STRIX ARION LITE ESD-S1CL/BLK/G/AS?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Akcesoria komputerowe.