ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO

Producent
ASUS
Kod producenta
90MB1NY0-M0EAY0
EAN
4711636425247
  • Producent procesora: AMD
  • Gniazdo procesora: Gniazdo AM5
  • Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany
Pełna specyfikacja

1 366 złnetto1 680,18 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
90MB1NY0-M0EAY047116364252471 366 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Producent procesora: AMD
  • Gniazdo procesora: Gniazdo AM5
  • Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany

Pełna specyfikacja

Wi-Fi
Tak
Procesor
AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series
Gwarancja
36 miesięcy
Układ audio
Realtek ALC1220P
Kolor produktu
Biały
Standardy Wi- Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Gniazdo procesora
Gniazdo AM5
Ilość gniazd COM
1
Producent procesora
AMD
Wysokość produktu
50 mm
Kompatybilność ECC
ECC lub Non-ECC
Szerokość produktu
305 mm
Typ slotów pamięci
DIMM
Głębokość produktu
244 mm
Ilość gniazd USB 2.0
3
Kanały wyjścia audio
7.1 kan.
Pamięć niebuforowana
Tak
Złącze zasilania 12V
Tak
Format płyty głównej
ATX
Ilość gniazd pamięci
4
Układ płyty głównej
AMD X870
Złącza USB 3.2 Gen 2x2
1
Ilość złączy SATA III
2
Podstawowy standard Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wbudowana karta graficzna
Nie
Rodzina płyt z chipsetami
AMD
Obsługa kanałów pamięci
Dwukanałowy
Liczba złączy pompy wodnej
1
Obsługiwane rodzaje pamięci
DDR5-SDRAM
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)
Tak
Złącze wentylatora procesora
Tak
Złącze zasilacza EPS (8-pin)
Tak
Liczba złączy wentylatora CPU
1
Maksymalna pojemność pamięci
256 GB
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Złącze audio na przednim panelu
Tak
Złącze czujnika otwarcia obudowy
Tak
Liczba złączy wentylatorów obudowy
4
Obsługa przetwarzania równoległego
Nieobsługiwany
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 11
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.)
9600 MHz

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na ASUS Płyta główna TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Gaming.

  • Dostępny

    ASUS

    Płyta główna TUF GAMING B850-PLUS WIFI

    • Obsługiwane gniazda procesora: Gniazdo AM5
    • Gniazdo procesora: Gniazdo AM5
    • Producent procesora: AMD

    797 złnetto980,31 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASUS

    Zasilacz TUF-GAMING-1000P

    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Wbudowany wyłącznik: Tak
    • Rodzaj chłodzenia: Aktywne

    754 złnetto927,42 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    ASUS

    Zasilacz TUF Gaming 1000W Gold White Edition

    • Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
    • Rodzaj chłodzenia: Aktywne

    704 złnetto865,92 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego