
Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz
- Producent
- Baltan
- Kod producenta
- BALT-SLV-042-03
- EAN
- 5903181591051
Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.
| MPN | EAN | Cena netto | Dostępność |
|---|---|---|---|
| BALT-SLV-042-03 | 5903181591051 | 193 zł netto | Dostępny |
Specyfikacja. Parametry modelu.
Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.
Usługi do tego sprzętu. Gwarancja, finansowanie i płatności.
Rozszerzenia gwarancji
Rozszerzenia gwarancji producenta dodajemy do oferty razem ze sprzętem. Naprawy wykonuje serwis producenta.
Gwarancje i serwisLeasing sprzętu IT
Koszt możesz rozłożyć w czasie. Decyzję o finansowaniu podejmuje firma leasingowa, warunki przedstawiamy w ofercie.
Jak działa leasingLimit kupiecki
Stali klienci kupują z odroczoną płatnością w ramach limitu. Decyzję podejmujemy indywidualnie.
Wniosek o limit
Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.
Czy kupię Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz na fakturę VAT?
Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.
Kiedy dostanę Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz?
Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.
Kto realizuje gwarancję na Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz?
Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.
Czy mogę kupić Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz w ramach limitu kupieckiego?
Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.
Jak szybko dostanę ofertę na Baltan Etui skórzane Premium do MacBooka Pro 16" M5 ciemny brąz?
Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.
Podobne modele. Akcesoria komputerowe.
193 złnetto237,39 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
193 złnetto237,39 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
193 złnetto237,39 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
161 złnetto198,03 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego






