Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa)

Producent
Bitdefender
Kod producenta
BDFP-N-2Y-NL
  • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
  • Zalecany procesor: Intel Core 2 Duo, 2 GHz
  • Zalecana ilość wolnej pamięci komputerowej: 2048 GB
Pełna specyfikacja

312 złnetto383,76 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
BDFP-N-2Y-NLbrak312 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
  • Zalecany procesor: Intel Core 2 Duo, 2 GHz
  • Zalecana ilość wolnej pamięci komputerowej: 2048 GB

Pełna specyfikacja

Liczba lat
2 lat(a)
Liczba stanowisk
15
Zalecany procesor
Intel Core 2 Duo, 2 GHz
Rodzaj dystrybucji
Do pobrania
Zalecana pamięć RAM
1536 MB
Minimalne wymagania systemowe
Internet Explorer 8, .Net framework 3.5
Minimalna ilość pamięci RAM
1024 MB
Minimalna prędkość procesora
1600 MHz
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych
Android 2.0, Android 3.0, Android 5.0, Android 4.0
Zalecana ilość wolnej pamięci komputerowej
2048 GB
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej
1024 MB

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa) na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa) jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa)?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Bitdefender Family Pack (15 stan; 24 miesiące; Wersja cyfrowa; Domowa)?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Oprogramowanie.

  • Dostępny

    Bitdefender

    Small Office Security ESD 5 stan/12m

    • Rodzaj dystrybucji: Do pobrania
    • Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
    • Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android

    298 złnetto366,54 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bitdefender

    Total Security Individual ESD 5stan/24m

    • Minimalna ilość pamięci RAM: 1024 MB
    • Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 1024 MB
    • Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android / iOS

    330 złnetto405,90 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego