Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED

Producent
Bosch
Kod producenta
KGN36VWED
EAN
4242005208456
  • Zawias drzwiczek: Prawy
  • Materiał półek: Szkło
  • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące
Pełna specyfikacja

1 909 złnetto2 348,07 zł brutto

Mała dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
KGN36VWED42420052084561 909 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Zawias drzwiczek: Prawy
  • Materiał półek: Szkło
  • Umiejscowienie urządzenia: Wolnostojące

Pełna specyfikacja

Prąd
10 A
Gwarancja
24 miesiące
Obciążenie
100 W
Odpływ wody
Nie
Tryb klimatu
SN-T
Kolor produktu
Biały
Poziom hałasu
39 dB
Dwustronne drzwi
Tak
Zawias drzwiczek
Prawy
Alarm temperatury
Tak
Materiał półek
Szkło
Wskazanie błędu
Tak
Koła transportowe
Tak
Pojemność brutto
326 l
Regulowane nóżki
Tak
Liczba kompresorów
1
No Frost (lodówka)
Tak
Pozycja zamrażarki
W części dolnej
Wysokość produktu
1860 mm
Szerokość produktu
600 mm
Alarm otwartych drzwi
Tak
Głębokość produktu
660 mm
No Frost (zamrażarka)
Tak
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Napięcie wejściowe AC
220-240 V
Roczne zużycie energii
238 kWh
Pojemność lodówki netto
237 l
Umiejscowienie urządzenia
Wolnostojące
Minimalna temperatura pracy
10 °C
Funcja szybkiego zamrażania
Tak
Liczba półek w zamrażarce
3
Liczba pojemników na warzywa
1
Pojemność zamrażarki netto
89 l
Częstotliwość wejściowa AC
50 Hz
Pojemność zamrażarki brutto
10 kg/24h
Klasa wydajności energetycznej
E
Oświetlenie wewnątrz lodówki
Tak
Skala efektywności energetycznej
Od A do G
Maksymalna temperatura eksploatacji
43 °C
Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka)
Tak
Czas przechowywania podczas awarii zasilania
13 h

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED na fakturę VAT?

Tak. Sprzedajemy firmom, więc każde zamówienie dostaje fakturę VAT. Gdy Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED jest częścią większego zamówienia, całość rozliczamy na jednej fakturze.

Kiedy dostanę Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED?

Sprawdź tabelę konfiguracji. Przy pozycji od ręki zamówionej w dzień roboczy do 16:00 kurier przyjedzie następnego dnia roboczego (w Polsce). Dla innych konfiguracji i dostaw za granicę termin jest w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN 36VWED?

Do 30 minut w godzinach pracy, pn–pt 9:00–17:00. Jeśli piszesz po 17:00, oferta przyjdzie rano, do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.