Bosch Czajnik TWK3P420

Producent
Bosch
Kod producenta
TWK3P420
EAN
4242005188031
  • Certyfikaty: CE, EAC-Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE
  • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: Tak
  • Zanurzony element grzewczy: Tak
Pełna specyfikacja

130 złnetto159,90 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Bosch Czajnik TWK3P420: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
TWK3P4204242005188031130 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Certyfikaty: CE, EAC-Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE
  • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: Tak
  • Zanurzony element grzewczy: Tak

Pełna specyfikacja

Moc
2400 W
Kształt
Kształt dzbanka
Gwarancja
24 miesiące
Certyfikaty
CE, EAC-Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE
Filtrowanie
Tak
Typ kontroli
Przyciski
Bezprzewodowy
Tak
Waga produktu
1,2 kg
Kolor produktu
Czarny, Stal nierdzewna
Filtr Anti-Calc
Tak
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Obrotowa podstawa
Tak
Zdejmowalny filtr
Tak
Długość przewodu
0,8 m
Wysokość produktu
275 mm
Zdejmowana podstawa
Tak
Źródło zasilania
Prąd przemienny
Szerokość produktu
216 mm
Wbudowany wyłącznik
Tak
Głębokość produktu
150 mm
Wskaźnik poziomu wody
Tak
Antypoślizgowe nóżki
Tak
Napięcie wejściowe AC
220 - 240 V
Przeznaczony do podróży
Nie
Schowany element grzewczy
Tak
Zanurzony element grzewczy
Tak
Sposób zdejmowania pokrywy
Przycisk
Szeroko otwieralna pokrywka
Tak
Schowek na przewód sieciowy
Tak
Częstotliwość wejściowa AC
50 - 60 Hz
Pojemność zbiornika na wodę
1,7 l
Sygnał dźwiękowy gotowości
Nie
Funkcja utrzymywania temperatury
Nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania
Tak
Podświetlony włącznik/wyłącznik
Tak
Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika
Tak

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Bosch Czajnik TWK3P420 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Bosch Czajnik TWK3P420 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Bosch Czajnik TWK3P420?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Bosch Czajnik TWK3P420?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Bosch Czajnik TWK3P420 w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Bosch Czajnik TWK3P420?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Bosch

    Ekspres na kapsułki TTAS107E

    • Moc: 1400 W
    • Napięcie wejściowe AC: 230 V
    • Szerokość produktu: 175 mm

    127 złnetto156,21 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Czajnik TWK2M161

    • Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: Tak
    • Możliwość mycia filtra: Tak
    • Filtr Anti-Calc: Tak

    125 złnetto153,75 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Czajnik TWK2M164

    • Wysokość palety netto: 179 cm
    • Głębokość palety netto: 120 cm
    • Szerokość palety netto: 80 cm

    124 złnetto152,52 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Bosch

    Czajnik TWK 2M167

    • Filtrowanie: Tak
    • Regulowany termostat: Nie
    • Zdejmowalny filtr: Tak

    124 złnetto152,52 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego