Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany)

Producent
Brita
Kod producenta
1050452
EAN
4006387120894
  • Pokrywa górnej klapki: Tak
  • Możliwość mycia w zmywarce: Tak
  • Kolor produktu: Niebieski, Biały
Pełna specyfikacja

173 złnetto212,79 zł brutto

Duża dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany): konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
10504524006387120894173 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Pokrywa górnej klapki: Tak
  • Możliwość mycia w zmywarce: Tak
  • Kolor produktu: Niebieski, Biały

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Kolor produktu
Niebieski, Biały
Typ filtra wody
Filtr wody na blat kuchenny
Ergonomiczny uchwyt
Tak
Wysokość produktu
277 mm
Szerokość produktu
193 mm
Głębokość produktu
138 mm
Pokrywa górnej klapki
Tak
MAXTRA Technologia filtracji
Tak
Możliwość mycia w zmywarce
Tak
Pojemność zbiornika na wodę
2,5 l
Pojemność przefiltrowanej wody
1,4 l

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany) na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany)?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany)?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany) w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Brita Dzbanek filtrujący Glass MX Pro Pure (szklany)?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. AGD.

  • Dostępny

    Brita

    Wkład P 1000

    • Obsługiwane produkty: Neo 3, Neo 1.
    • Kompatybilność z marką: Brita
    • Gwarancja 24 miesiące

    156 złnetto191,88 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Brita

    Wkład A 1000

    • Obsługiwane produkty: A1c
    • Kompatybilność z marką: Brita
    • Odporność na złamania: Tak

    154 złnetto189,42 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego