Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone

Producent
Canyon
Kod producenta
CNS-TWS11R
EAN
5291485015893
  • Łączność: Bezprzewodowa
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
  • Dźwięk: Stereo
Pełna specyfikacja

80,49 złnetto99,00 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
CNS-TWS11R529148501589380,49 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Łączność: Bezprzewodowa
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
  • Dźwięk: Stereo

Pełna specyfikacja

Waga
87,6 g
Kolor
Czerwony
Model
OnRun 11
Dźwięk
Stereo
Gwarancja
24 miesiące
Łączność
Bezprzewodowa
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone?

Serwis producenta, na jego warunkach. Nie mamy własnego serwisu. Jeśli producent oferuje rozszerzenie gwarancji dla tego modelu, dopiszemy je do oferty. Więcej o tym na stronie gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone w ramach limitu kupieckiego?

Stali klienci mogą zapłacić później, w ramach limitu kupieckiego. Każdy wniosek rozpatrujemy osobno. Formularz jest na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Canyon Słuchawki dokanałowe OnRun 11 Sport Ładowanie Qi Czerwone?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Głośniki i audio.

  • Dostępny

    Canyon

    Głośnik Bluetooth BSP-8 10W Czarny

    • Wyposażenie: Czytnik Kart Pamięci
    • Funkcje: RGB Light, Built-in Carry Loop, Powerful Bass
    • Bluetooth: Bluetooth 5.2

    69 złnetto84,87 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    Głośnik Bluetooth BSP-8 10W Czerwony

    • Wyposażenie: Czytnik Kart Pamięci
    • Funkcje: RGB Light, Built-in Carry Loop, Powerful Bass
    • Bluetooth: Bluetooth 5.2

    69 złnetto84,87 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Canyon

    Głośnik Bluetooth BSP-8 10W Szary

    • Wyposażenie: Czytnik Kart Pamięci
    • Funkcje: RGB Light, Built-in Carry Loop, Powerful Bass
    • Bluetooth: Bluetooth 5.2

    69 złnetto84,87 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego