
Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe
- Producent
- Canyon
- Kod producenta
- CNS-TWS6BE
- EAN
- 5291485010072
- Łączność: Bezprzewodowa
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.
| MPN | EAN | Cena netto | Dostępność |
|---|---|---|---|
| CNS-TWS6BE | 5291485010072 | 62 zł netto | Dostępny |
Specyfikacja. Parametry modelu.
Najważniejsze parametry
- Łączność: Bezprzewodowa
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
Pełna specyfikacja
- Waga
- 0,04 kg
- Kolor
- Beżowy
- Model
- TWS-6
- Dźwięk
- Stereo
- Mikrofon
- Wbudowany
- Gwarancja
- 24 miesiące
- Łączność
- Bezprzewodowa
- Długość kabla
- 0,24 m
- Kable w zestawie
- Kabel USB typu C
- Łączność bezprzewodowa
- Bluetooth
- Wymiary (szer. × wys. × gł.)
- 48 × 64 × 26 mm
Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.
- Dostępny
Canyon
Słuchawki dokanałowe TWS-8 ENC Białe
Waga: 0,041 kg zamiast 0,04 kg · 2,23 zł netto drożej
64,23 złnetto79,00 zł brutto
- Dostępny
Canyon
Słuchawki dokanałowe TWS-8 ENC Czarne
Waga: 0,041 kg zamiast 0,04 kg · 2,23 zł netto drożej
64,23 złnetto79,00 zł brutto
Usługi do tego sprzętu. Gwarancja, finansowanie i płatności.
Rozszerzenia gwarancji
Rozszerzenia gwarancji producenta dodajemy do oferty razem ze sprzętem. Naprawy wykonuje serwis producenta.
Gwarancje i serwisLeasing sprzętu IT
Koszt możesz rozłożyć w czasie. Decyzję o finansowaniu podejmuje firma leasingowa, warunki przedstawiamy w ofercie.
Jak działa leasingLimit kupiecki
Stali klienci kupują z odroczoną płatnością w ramach limitu. Decyzję podejmujemy indywidualnie.
Wniosek o limit
Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.
Czy kupię Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe na fakturę VAT?
Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.
Kiedy dostanę Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe?
Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.
Kto realizuje gwarancję na Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe?
Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.
Czy mogę kupić Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe w ramach limitu kupieckiego?
Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.
Jak szybko dostanę ofertę na Canyon Słuchawki douszne TWS-6 Etui Beżowe?
W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.
Podobne modele. Głośniki i audio.
- Dostępny
Canyon
Słuchawki douszne DoubleBee GTWS-2 Czarne
- Łączność: Bezprzewodowa
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
64,23 złnetto79,00 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Canyon
Słuchawki douszne DoubleBee GTWS-2 Żółte
- Łączność: Bezprzewodowa
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
64,23 złnetto79,00 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Canyon
Głośnik Bluetooth BSP-8 10W Czarny
- Wyposażenie: Czytnik Kart Pamięci
- Funkcje: RGB Light, Built-in Carry Loop, Powerful Bass
- Bluetooth: Bluetooth 5.2
69 złnetto84,87 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego
- Dostępny
Canyon
Głośnik Bluetooth BSP-8 10W Czerwony
- Wyposażenie: Czytnik Kart Pamięci
- Funkcje: RGB Light, Built-in Carry Loop, Powerful Bass
- Bluetooth: Bluetooth 5.2
69 złnetto84,87 zł brutto
Dostawa następnego dnia roboczego






