D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN

Producent
D-Link
Kod producenta
G530
EAN
790069476020
  • Gwarancja 24 miesiące
Pełna specyfikacja

Zapytaj o cenęCenę podamy w ofercie

Zapytaj

Termin dostawy podamy w ofercie

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
G530790069476020Zapytaj o cenęZapytaj

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Gwarancja 24 miesiące

Pełna specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN na fakturę VAT?

Tak, na firmę i z VAT. Dorzucasz monitor, stację dokującą albo słuchawki? Wszystko będzie na tej samej fakturze.

Kiedy dostanę D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN?

Jeśli konfiguracja jest od ręki i zamówisz w dzień roboczy do 16:00, dostawa w Polsce będzie następnego dnia roboczego. Pozostałe konfiguracje i wysyłki do Unii Europejskiej lub na Ukrainę mają termin podany w ofercie. Stan każdej konfiguracji widzisz w tabeli wyżej.

Kto realizuje gwarancję na D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na D-Link G530 Router 5G NR Wi-Fi 6 AX3000, Dual-Band, SIM, 1×WAN, 1×LAN?

W dzień roboczy w ciągu 30 minut (pn–pt 9:00–17:00). Zapytanie wysłane wieczorem albo w weekend dostaje odpowiedź do 9:30 następnego dnia roboczego.

Podobne modele. Sprzęt sieciowy.