Deepcool Chłodzenie AK400 G2

Producent
Deepcool
Kod producenta
R-AK400G2-BKNNMN-GJD
EAN
6933412729655
  • Tworzywo chłodnicy: Aluminium
  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Kolor produktu: Czarny
Pełna specyfikacja

130 złnetto159,90 zł brutto

Średnia dostępność

Dostawa następnego dnia roboczego

Ilość
Zapytaj o ten model
Leasing i raty dla firmWarunki przedstawiamy w ofercie.

Konfiguracje. Numery części, ceny i dostępność.

Deepcool Chłodzenie AK400 G2: konfiguracje, numery części i dostępność
MPNEANCena nettoDostępność
R-AK400G2-BKNNMN-GJD6933412729655130 zł nettoDostępny

Specyfikacja. Parametry modelu.

Najważniejsze parametry

  • Tworzywo chłodnicy: Aluminium
  • Liczba wentylatorów: 1 wentylator
  • Kolor produktu: Czarny

Pełna specyfikacja

Model
Chłodnica powietrza
Gwarancja
36 miesięcy
Przeznaczenie
Procesor
Waga produktu
950 g
Kolor produktu
Czarny
Prąd wentylatora
0,25 A
Tworzywo chłodnicy
Aluminium
Wysokość produktu
156 mm
Liczba wentylatorów
1 wentylator
Szerokość produktu
92 mm
Złącze wentylatora
4-pin
Ilość ciepłowodów
4
Wysokość chłodnicy
15,1 cm
Głębokość produktu
132 mm
Szerokość chłodnicy
9,2 cm
Natężenie wentylatora
12 V
Pobór mocy wentylatora
3 W
Średnica ciepłowodów
6 mm
Głębokość chłodnicy
13 cm
Liczba łopatek wentylatora
7
Średnica czaszy wentylatora
12 cm
Maksymalny przepływ powietrza
63,4 ft³/min
Obsługiwane gniazda procesora
Gniazdo AM5, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1851, Socket AM4, LGA 1700
Maksymalne ciśnienie powietrza
3,33 mmH2O
Poziom hałasu wentylatora (max)
31,45 dB
Maksymalna prędkość wentylatora
2200 RPM
Technologia łożyskowania wentylatora
Łożysko hydrodynamiczne (HDB)
Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie
Tak
Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.)
120 x 120 x 25 mm

Alternatywy. Czym różnią się podobne modele.

  • Dostępny

    Deepcool

    Zasilacz PF550X

    Przeznaczenie: PC zamiast Procesor · 6 zł netto drożej

    136 złnetto167,28 zł brutto

Najczęstsze pytania. Zakup, dostawa i gwarancja.

Czy kupię Deepcool Chłodzenie AK400 G2 na fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT wystawiamy na firmę. Jeśli razem z Deepcool Chłodzenie AK400 G2 zamawiasz inny sprzęt, wszystko trafia na jedną fakturę, nawet gdy to sprzęt różnych marek.

Kiedy dostanę Deepcool Chłodzenie AK400 G2?

Zależy od konfiguracji. Te oznaczone jako dostępne od ręki, zamówione do 16:00, dowozimy w Polsce następnego dnia roboczego. Dla pozostałych termin dostajesz w ofercie.

Kto realizuje gwarancję na Deepcool Chłodzenie AK400 G2?

Gwarancję obsługuje producent, a naprawy robi jego serwis. My możemy sprzedać rozszerzenie gwarancji, o ile jest dostępne dla tego modelu. Szczegóły: gwarancje i serwis.

Czy mogę kupić Deepcool Chłodzenie AK400 G2 w ramach limitu kupieckiego?

Tak, jeśli jesteś stałym klientem i masz przyznany limit. Kwotę ustalamy po przeczytaniu wniosku, bez automatycznej akceptacji. Wniosek złożysz na stronie dla działów zakupów.

Jak szybko dostanę ofertę na Deepcool Chłodzenie AK400 G2?

Odpowiadamy w ciągu 30 minut, pn–pt 9:00–17:00. Po godzinach pracy odpiszemy następnego dnia roboczego, najpóźniej o 9:30.

Podobne modele. Podzespoły komputerowe.

  • Dostępny

    Deepcool

    Chłodzenie AG620 BK ARGB V2

    • Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
    • Ilość ciepłowodów: 6
    • Oświetlenie LED: Tak

    138 złnetto169,74 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Deepcool

    Chłodzenie AG620 G2

    • Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
    • Złącze wentylatora: 4-pin
    • Ilość ciepłowodów: 4

    121 złnetto148,83 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Deepcool

    Zasilacz PF600X

    • Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
    • Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
    • Liczba wentylatorów: 1 wentylator

    144 złnetto177,12 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego

  • Dostępny

    Deepcool

    Obudowa Micro-ATX CC360 (Czarna)

    • Lokalizacja oświetlenia: Wentylator obudowy
    • Maksymalna długość kart graficznych: 32 cm
    • Obsługiwany typ płyty głównej: micro ATX, Mini-ITX

    151 złnetto185,73 zł brutto

    Dostawa następnego dnia roboczego